sienų griovimas
griovimo darbai
griovimo darbai
griovimo darbai
sienų griovimas
sienų griovimas
sienų griovimas
sienų griovimas
sienų griovimas
sienų griovimas
sienų griovimas

Sienų griovimas

Sienų griovimas Nuo €250
Minimali darbų kaina €250
Pertvarinių sienų griovimo kaina nuo €8 m²
Grindų demontavimas nuo €8 m²


Nurodytos kainos be šiukšlių utilizavimo.

Minimalios kainos taikomos didelei kvadratūrai, mažiem objektam kaina sutartinė.

Griauname mūrines sienas, vonios kambarius (kapsules).
Demontuojame įvairias pertvaras, grindis, laiptus, lubas, langus, duris, stogus.
Įvairių paviršių šalinimas: tinko, plytelių, tapetų, grindų ir kitų paviršių.

Po darbų išvalome patalpas ir laiptines sausuoju būdu.

Utilizavimo kainos sutartinės pagal kiekius.
Statybinio laužo utilizavimas: Didelius kiekius išvežame konteineriais arba savivarčiais. Mažus mikroautobusais.
Mišrių šiukšlių utilizavimas: Didelius kiekius išvežame konteineriais arba savivarčiais. Mažus mikroautobusiukais.

Pavojingų atliekų utilizavimas (asbestas, padangos ir kt).

Sienų griovimas – kokybiškai, saugiai ir švariai

Sienų griovimas – specialaus pasiruošimo, žinių ir įgūdžių reikalaujantis darbas. Todėl prireikus nugriauti sieną bute, nuosavame name ar kitame pastate geriausia yra kreiptis į šios srities profesionalus. Svarbu pastebėti, kad tik specialistai žino, kaip tinkamai nugriauti sieną, kaip tai padaryti saugiai ir kaip pasiekti norimų rezultatų.

Domina kokybiškai atliekamas sienų griovimas? Jums svarbu ne tik nepriekaištingai įgyvendinti darbai, bet ir draugiškos kainos? Tokiu atveju kreipkitės į griaunuirtvarkau.lt komandą, kuri profesionaliai, saugiai bei švariai sienas griauna visame Kaune ir Kauno apskrityje. Pakonsultuosime, nugriausime, o prieš išvykstant dar ir susitvarkysime!

Kuo ypatingas sienų griovimas bute?

Sienų griovimas bute yra itin populiarus ir dažnai atliekamas darbas. Taip yra todėl, nes žmonės neretai nori perplanuoti ar atnaujinti gyvenamąsias patalpas, o griaunant sienas tai įgyvendinti geriausia bei patogiausia. Nugriovus vieną sieną ar net kelias galima praplėsti erdves, priimti įvairiausius interjero sprendimus ir gerokai atnaujinti bei pakeisti būstą. Tačiau svarbu žinoti, kad sienų griovimas bute tam tikrais atvejais reikalauja ypatingo pasiruošimo. Kaip pasiruošti?

O visą pagalbą nuo dokumentų paruošimo iki sienos nugriovimo jums suteiks mūsų komandos nariai, nes sienų griovimas bute yra mūsų atliekamų darbų sąraše.

Kokias sienas nugriausime?

Svarbu pastebėti, kad buto sienų griovimas yra tikrai nevienintelis darbas, kurį atliekame. Sienų griovimo darbus taip pat vykdome nuosavuose namuose, privačiuose pastatuose, biuruose ir visur ten, kur norima perplanuoti ar atnaujinti erdves. Be to, griauname tiek viduje, tiek lauke esančias sienas.

Taip pat reikėtų atkreipti dėmesį į tai, kad sienų griovimo darbus įgyvendiname naudodami specialią techniką, sukauptą patirtį ir įgytas žinias. Tad tiek nešančios sienos griovimas, tiek paprastos sienos griovimo darbai jums nesukels jokių papildomų rūpesčių, nes bus padaryti profesionaliai, kokybiškai ir lengvai. O geriausia yra tai, kad ne tik nugriausime pageidaujamą sieną, bet ir sutvarkysime visus griovimo darbų pėdsakus, todėl džiaugsitės ir atnaujinta, ir tvarkinga erdve.

Sienų griovimo kaina įtiks jūsų piniginei

Sienų griovimo kaina yra tai, kas labiausiai domina nusprendusius pradėti griovimo darbus. Derėtų pastebėti, kad sienų griovimo kaina priklauso nuo darbų sudėtingumo, tačiau griaunuirtvarkau.lt komanda yra visuomet pasiruošusi sutarti dėl tokių kainų, kurios tiktų ir įtiktų jūsų piniginei. Tad rinkitės profesionaliai atliekamą darbą, draugiškas kainas ir nedelsdami pradėkime sienų griovimo darbus!