pastatu griovimas
griovimo darbai
pastatu griovimas
griovimo darbai
pastatu griovimas
griovimo darbai

Pastatų griovimas

Pastatų griovimas nuo €3995,0
Pastatas 50 m² €3 995,0
Pastatas virš 50 m² SUTARTINĖ

Nurodytos kainos be šiukšlių utilizavimo.
Griauname rankiniu būdu, su technika, butų paruošimas kapitaliniam remontui, apleistų namų griovimas, pramoninių pastatų griovimas, ūkinių pastatų griovimas, sodo namelių griovimas ir visas kitas nepaminėtas griovimas.
Esant poreikiui statybvietėje galime pasistatyti akmenskaldę ir malti statybinį laužą.
Po griovimo darbų su technika, rankiniu būdu surenkame mažesnius betono gabaliukus bei pusplytes. Išlyginame aikštelę.
Utilizavimo kainos sutartinės pagal kiekius.
Statybinio laužo utilizavimas: Didelius kiekius išvežame konteineriais arba savivarčiais. Mažus mikroautobusais.
Mišrių šiukšlių utilizavimas: Didelius kiekius išvežame konteineriais arba savivarčiais. Mažus mikroautobusais.
Pavojingų atliekų utilizavimas (asbestas, padangos ir kitos.)

Pastatų griovimas – mūsų rūpestis!

Pastatų griovimas gan dažnai tampa nemenku iššūkiu ir ramybės neduodančiu rūpesčiu. Taip yra todėl, jog šis darbas reikalauja tiek specialios technikos, tiek specialių įgūdžių. Jau seniai metas nugriauti nebenaudojamą ar kritinės būklės pastatą? Žinoma norite, kad tai būtų padaryta kokybiškai ir nebrangiai? Tuomet pats metas į pagalbą kviesti griaunuirtvarkau.lt komandą, kuri norimą pastatą nugriaus Kaune ir Kauno apskrityje.

Garantuojame tai, kad susisiekus su mumis pastatų griovimas taps nebe jūsų, o mūsų rūpesčiu, kurį išspręsime greitai, profesionaliai ir už labai gerą kainą.

Kada metas griauti pastatą?

Pastatų griovimas gali įvykti dėl daugelio priežasčių. Viena dažniausių – griaunami nebenaudojami ir naudojimui nebetinkami, pasenę, sulūžę ar kitaip sugadinti pastatai. Taip pat labai dažnai pastatus reikia nugriauti dėl kritinės jų būklės, kuri gali kelti rimtą pavojų – sužaloti žmones ar apgadinti aplinką. Dar viena priežastis, kodėl vyksta įvairių pastatų griovimas – naujos statybos. Norintys pastatyti naują pastatą neretai nugriauna toje vietoje stovėjusį seną statinį ir statybas pradeda ant švariai paruošto žemės ploto. Kokius pastatus griauna mūsų komanda? Nėra tokio pastato, kurio negalėtume nugriauti. Mūsų kompetencijoje:

Visų pastatų griovimas vykdomas naudojantis specialia technika – vikšriniais ir ratiniais buldozeriai bei griovimo žirklėmis. Be to, atlikę griovimo darbus viską kruopščiai sutvarkome, tad nelieka jokių senojo pastato buvimo žymių.

Pastatų griovimas: kaip pasiruošti?

Pastatų griovimas negali vykti, kaip panorėjus ir kada panorėjus. Pirmiausia, ką reikia padaryti – susisiekti su profesionalais, kurie pakonsultuos pačiais svarbiausiais pastatų griovimo klausimais. Taip pat labai svarbu išsiaiškinti, kokiai pastatų grupei yra priskirtas norimas nugriauti pastatas – ar tai ypatingas, ar neypatingas statinys. Nuo to priklausys, kokius formalumus teks sutvarkyti, kokią dokumentaciją reikės paruošti ir kokius leidimus bus privalu gauti.

Jei visi šie formalumai jums atrodo per sudėtingi ar tiesiog neturite tam laiko mūsų komanda yra pasirengusi padėti. Pastatų griovimo srityje turime sukaupę didelę patirtį, tad kokybišką darbą galime atlikti nuo pat reikalingų dokumentų parengimo iki pat po griovimo darbų likusių statybinių šiukšlių išvežimo.

Pastatų griovimo kaina: rasime geriausią

Pastatų griovimo kaina priklauso nuo daugelio veiksnių – darbų sudėtingumo, pastato rūšies, reikalingų dokumentų ir kt. Tad kiekvieno pastato griovimas yra individualus ir kainuoja skirtingai. Tačiau mes visuomet esame pasiruošę savo klientams pasiūlyti pačią geriausią pastato griovimo kainą. Pakonsultuojame, pasitariame ir priimame tiek kokybe, tiek kaina nenuviliantį sprendimą. Susiekite, įsitikinkite ir kartu įgyvendinkime pastato griovimo darbus!