Laikančios sąramos, sąramų montavimas
Laikančios sąramos, sąramų montavimas
Laikančios sąramos, sąramų montavimas

Laikančios sąramos

Griauname nešančias sienas butuose, gyvenamuose namuose ir kituose pastatuose. Montuojame geležines konstrukcijas ir gelžbetonines sąramas. Prieš pradedant darbus tikslingai įvertiname statybvietę. Kruopščiai atliekame pasiruošimo darbus, sudedame statramsčius. Statybinį laužą išgabename atliekų konteineriais.

Po darbų išvalome patalpas ir laiptines sausuoju būdu.

Utilizavimo kainos sutartinės pagal kiekius.

Statybinio laužo utilizavimas: Didelius kiekius išvežame konteineriais arba savivarčiais. Mažus mikroautobusais.

Laikančios sąramos – viską suplanuosime ir sumontuosime!

Laikančios sąramos yra neatsiejamos nuo griovimo darbų. Nusprendus perplanuoti erdves ar atlikti remontą dažniausiai tenka nugriauti laikančiąją sieną. Tam, kad šie darbai vyktų sklandžiai, kokybiškai bei saugiai reikalinga ne tik profesionalų pagalba, bet ir laikančių sąramų montavimas. Būtina pabrėžti, kad šios sąramos atlieka itin svarbų vaidmenį griaunant sienas, o jų sumontavimas – reikalingas ir atsakingas darbas. 

Planuojate griauti sienas? Praneškite apie tai griaunuirtvarkau.lt komandai. Atvažiuosime,  laikančias sąramas sumontuosime ir visas norimas erdves perplanuosime. Sąramų montavimo ir sienų griovimo darbus atliekame Kaune bei Kauno apskrityje, tad nedvejokite ir šiomis paslaugomis pasinaudokite.

Kodėl svarbu tinkamai sumontuoti?

Laikančios sąramos yra tai, kas apsaugo konstrukcijos vientisumą ir atlieka reikšmingą funkciją sienų griovimo metu. Kadangi sienos laiko pastato konstrukciją, nusprendus jas nugriauti būtina sumontuoti laikančias sąramas tam, kad konstrukcija išliktų tvirta bei stabili.

Reikėtų pastebėti, kad netinkamai sumontuotos laikančios sąramos gali pridaryti nemažai žalos – pažeisti konstrukciją ir įtakoti nekokybiškai atliktus darbus. Be to, svarbu įsidėmėti ir tai, kad blogai sumontavus laikančias sąramas, jas permontuoti teisingai yra gan sudėtinga, tad kokybišku laikančių sąramų montavimu privalu pasirūpinti iškart.

Laikančių sąramų rūšys ir ypatybės

 Laikančios sąramos yra itin stiprios ir perima ne tik laikančiųjų sienų, bet taip pat ir stogų, perdangų bei kitas apkrovas. O šių sąramų gamybai naudojamos įvairios medžiagos:

Būtina atkreipti dėmesį į tai, kad laikančių sąramų pasirinkimas yra labai individualus. Kokios laikančios sąramos geriausiai atliks savo funkciją, patars mūsų komandoje dirbantys profesionalai. Būkite tikri, parinksime tinkamas laikančias sąramas, kokybiškai jas sumontuosime ir profesionaliai atliksime griovimo darbus.

Laikančios sąramos – ne tik griovimo darbams

Laikančios sąramos yra reikalingos ne tik tuomet, kai norima nugriauti laikančiąją sieną, bet ir atliekant kitus erdvių perplanavimo darbus. Vienas iš jų – angų pjovimas laikančioje sienoje. Angų pjovimas dažniausiai pasirenkamas tuomet, kai norima perplanuoti kambarius ar kitas patalpas. Šio darbo metu nereikia griauti sienos, nes siekiant naujų interjero sprendimų  pakanka išpjauti angas. Tačiau jei anga yra pjaunama laikančioje sienoje būtina naudoti laikančias sąramas. Taip pat tokiam darbu reikalingas ir specialus pasiruošimas – projekto parengimas, reikalingų leidimų gavimas.

Nežinote nuo ko pradėti? Viskuo pasirūpins griaunuirtvarkau.lt komanda. Parengsime projektus, gausime leidimus, sumontuosime tvirtas laikančias sąramas ir išpjausime angas. Susiekite ir pradėkime darbus!